Nowość muzyczna – harmonia ciszy i dźwięku. Nowa płyta: SoundLove Medicine – Krzysztof Lottig -AirMan

Płyta wyjątkowa – o charakterze relaksacyjno – medytacyjno – terapeutycznym.
Niezwykle ciekawa, nowatorska, zachęcająca do podróży w głąb siebie.

Na płycie znajdziemy piękne utwory tworzone w duchu medytacji które to przeniosą nas w przestrzeń serca ,na lądy starożytnej Atlantydy, do Nepalu, w otchłanie oceanów, po tęczy dźwięków daleko w odległe przestrzenie kosmiczne. Do początku i samego kresu świadomości. Z psychodelicznego chaosu porządku ku dynamicznej spokojnej ciszy.

Muzyka na krążku – bardzo orginalna, prawdziwa „uczta” dla ucha – UZDRAWIAJĄCA KĄPIEL W DŹWIĘKU przy której mozesz zrelaksować się i odreagować stresy dnia codziennego, dotknąć uczuć, do których nie masz stałego dostępu.
Zapraszam muzycznie DO UZDRAWIAJĄCEJ PRZESTRZENI – DOŚWIADCZENIA MOCY JAKĄ EMANUJĄ: ŚPIEWAJĄCE MISY KRYSZTAŁOWE, KOSMICZNY HANG, KAMERTONY TERAPEUTYCZNE, SANSULA ORAZ INNE WIBRACJE MAGICZNYCH INSTRUMENTÓW.
( więcej o instrumentach i ich właściwościach na tym blogu ? )
Intencją tworzenia tego 70min krązka było podniesienie energii życiowej słuchacza na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym). Synchronizacja półkul mózgowych oraz wprowadzenie w głęboki stan relaksu (fale alfa).
Finalnie doświadczenie pełnego wyciszenia, uspokojenia myśli i wewnętrznego spokoju.
(
Dla największych korzyści proponuje odsłuch CD poprzez dobrej jakości słuchawki o szerokim paśmie przenoszenia )

SoundLoveMedicine-Krzysztof Lottig-AirMan–Horizon

Utwór z najnowszej płyty Soundlove Medicine – Krzysztof Lottig – AirMan.Więcej informacji o CD: http://wp.me/p4fI4w-8l:)Za horyzont"Mijam drzewa, łąki, lasybiegnę gdzieś daleko za horyzontCzemu tam?by znaleźć coścoś więcejniż życie…kocham dworzecmiliony dróg, wyborówi jedno tylko pragnienieby wzleciećby to znaleźć…dotknąć nieśmiertelnościukrytej między chmuramiw promieniach wiosennego słońcamożna…gdzieś tam..ale mnie tam nie ma….niebowiatr pachnący wolnościąi łzy w oczach- nie stać mniena bilet w tamtą stronę…a jednak dobrze czuć te łzyposzukiwania piękna…."autor wiersza:James Greymuzyka i video mix: Krzysztof Lottigvideo: Jacob + Katie Schwarz / autor nieznany( tu wielkie podziękowania twórcom tych pięknych obrazów )

Opublikowany przez Soundlove Medicine na 17 listopada 2014

SoundLoveMedicine-:-Krzysztof Lottig-AirMan – Snake

W hołdzie wszystkim doświadczającym, szamanom i uzdrowicielom pracującym ze świętymi roślinami.Aho!Bonusowy utwór z płyty Sound Love Medicine: http://wp.me/p4fI4w-8lMuzyka i videomix : Krzysztof Lottig Film by Jan Kounen "Blueberry" ( Thx for a great movie )

Opublikowany przez Soundlove Medicine na 11 stycznia 2016

Płyta powstawała kilka miesięcy z/w na specyfikę nagrań tak Hanga jak Śpiewajacych Mis Kryształowych – intencją było odwzorować i zapisać na krążku dźwięk w najlepszej możliwej jakości przy minimalnych stratach w oddziaływaniu.
Recording&Mastering : Maciej Pruchniewicz Studio Nagrań Załuski
( dziękuję przyjacielu ? )
Art&Mix&Production : Krzysztof Lottig
Dziękuje Karolinie Dyonizy za jej Vedic Art.
Pawłowi Justynie za pomoc graficzną
Dziękuję Bogu ( jakkolwiek rozumianemu ) za tą mozliwość ?
Dziękuję wszystkim za obecność i wsparcie
( Iwonuś & Hator & Kyioshi – o Was również tu mowa ❤ )

ISTNIEJE  MOŻLIWOŚĆ NABYCIA PŁYTY / PŁYT :
*OSOBIŚCIE PRZY OKAZJI KONCERTU
*TRADYCYJNIE: WYSYŁKOWO POPRZEZ POCZTĘ POLSKĄ
( proszę uwzględnić 7 pln kosztów wysyłki priorytet
oraz o kontakt mail : soundlovemedicine@gmail.com
wpłata na konto: Krzysztof Lottig – mBank
03114020040000370276411069 

*ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOZLIWOŚĆ ZAKUPU PLIKÓW MP3 LUB  WAVE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ.
PO DOKONANIU PRZELEWU NA KONTO ( TU PROSZĘ O KONTAKT ) PRZEŚLE PŁYTY  I LINK DO ZAMIESZCZONEGO NA SERWERZE W TZW. „CHMURZE” SERWISU DROPBOX MATERIAŁU MUZYCZNEGO.

WARTOŚĆ POWYŻSZEJ PŁYTY  „SLM” – 40 Polskich Złotówek

[comment-guestbook]

pokaż