Warsztat Ruch – Dźwięk – Oddech

Intensywny Warsztat

Transformująca i integrująca podróż do wnętrza siebie

Krąg Pełni
Połączenie męskich i kobiecych jakości w jednym

 Technika Uwalniania

Dzięki tej technice doświadczysz wolności. Poczujesz jak ciężar opada z twoich barków, ponieważ samoczynnie wejdziesz w  proces uwalniania. Technika ta pokazuje m.in. jak uwalniając się od wszelkich negatywności: niskiego poczucia wartości, oceniania innych i samego siebie, nieustannej potrzeby posiadania racji, żalu za przeszłością i oczekiwania na prawdziwą miłość – osiągać coraz wyższe poziomy świadomości.
Uwalnianie jest najbardziej efektywnym, praktycznym sposobem podnoszenia poziomu własnej mocy oraz narzędziem dzięki któremu możemy skutecznie zrezygnować z negatywności w każdym obszarze naszego życia. Jest narzędziem subiektywnym i doświadczalnym. Wymaga procesu introspekcji oraz prostych ćwiczeń. Ludzkie ego preferuje to abyśmy wciąż studiowali różne iluzje, lub programowali się iluzjami innych. EGO nie chce abyśmy odkryli prawdę o naszej prawdziwej mocy i tym samym doświadczyli wolności ( braku ograniczeń ).

soundlove medicine - technika uwalniania

” Trening uważności „

 „ Relaksacja +  taniec intuicyjny”

„Taniec swobodny zaczyna się tam gdzie przestajesz myśleć i oceniać swój ruch.
Wtedy ciało prowadzi i dzieje się to co powinno. W naturalny sposób regulujesz napięcie a ciało szuka ruchów, które są dla niego dobre. Nie musi to wyglądać nawet jak taniec. Można tańczyć leżąc, siedząc, stojąc. Poruszenie ciała może być minimalne albo maksymalne, ogarniające wszystkie partie ciała.”

 

  „ Ćwiczenia oddechowe”

Sensem pracy z oddechem jest neutralizowanie ograniczeń i niepotrzebnego cierpienia, poszerzanie współczucia i osiąganie swojego pełnego, ludzkiego potencjału i radości z życia. Wypełnienie swojego przeznaczenia w sposób świadomy.
Praca z wybranym tematem do sesji przynosi zmianę w przeżywaniu określonego obszaru życia, w odpowiedzi na głęboką zmianę w myślach, emocjach, przekonaniach i napięciach ciała i poszerzenie świadomości zmienia się również to, co spotyka Cię w życiu.

„Każdy świadomy oddech służy Twemu wyzwoleniu.
Każdy nieuświadomiony zatrzymuje Cię w więzieniu.”

Medytacja Aktywna Kundalini
w teorii i praktyce

Doświadczenie i harmonizowanie systemu energetycznego oraz medytacja Kundalini która działa jak energetyczny prysznic, delikatnie wytrząsając z Ciebie dzień, pozostawiając Cię odświeżonym i zrelaksowanym.

  „Ceremonia Dźwięku
Muzykoterapia Dogłębnie-Komórkowa.
Głęboki i transformujący relaks.
Kąpiel w uzdrawiających wibracjach.
Muzyczny Satsang z jedynym prawdziwym
nauczycielem/uzdrowicielem w Tobie.

pokaż