Seans Relaksacyjno – Medytacyjny : Ruch – Dźwięk – Oddech

Seans relaksacyjnySeans Relaksacyjno-Medytacyjny
Medytacja Aktywna
Soundlove Medicine
Foton_MediVibe
Ruch – Dźwięk – Oddech
Zapraszamy do doświadczenia głębokiego relaksu, uwolnienia napięć z ciała oraz wyciszenia umysłu, budząc tym samym własną MOC. Spotkamy się z sobą, w bezpiecznej i miłej sercu przestrzeni pozytywnych wibracji w czasie około 3 godzinnego seansu na który składa się koncert relaksacyjno - medytacyjny ( SoundHealing ) poprzedzony medytacją aktywną. Zapraszamy do muzycznego satsangu z jedynym prawdziwym nauczycielem / uzdrowicielem w Tobie.

?❤???️?️?️????? The Alchemy of Being

…Większość pradawnych kultur wykorzystywała moc dźwięku i światła w uzdrawianiu. Cieszę się, że w dzisiejszych czasach odkryliśmy na nowo ten potencjał. DŹWIĘK o określonych częstotliwościach wywiera zbawienny wpływ na nasze ciało fizyczne i energetyczne. Światło rozświetla ścieżkę naszej duszy. RUCH i ODDECH są cennymi nauczycielami którzy sprowadzają nas do Tu i Teraz … Foton

?❤???️?️?️????? The Alchemy of Being

Nasze spotkanie : Seans Relaksacyjno- Medytacyjny rozpoczniemy i zakończymy siadając wspólnie w kręgu, który daje możliwość usłyszenia siebie na głębszym poziomie, skontaktowania się ze swoimi głębokimi pragnieniami i tęsknotami. ( Bycie sobą, bez żadnych masek pozwala zrzucić balast trudnych emocji i poczuć się lżejszym ).

Poprzez medytację aktywną ( Psychosomatyka: Bioenergetyka Lowena, Osho, Gimnastyka Słowiańska, Taniec Intuicyjny ) stworzymy bezpieczną przestrzeń na wyrażenie tego, co istnieje głęboko w nas. Uwolnimy napięcie z ciała, oczyścimy umysł, aby odnaleźć się w ciszy.

Kolejnym etapem będzie koncert o charakterze relaksacyjno-medytacyjnym przy uzdrawiających dźwiękach o naturalnych częstotliwościach 432Hz, Solfeggio, które pomogą nam zintegrować dotychczasowe doświadczenia oraz zrównoważyć przepływającą energię. Z pomocą cudownych instrumentów tj. Hangi, lira i czakralne misy kryształowe, kamertony, rury planetarne, bębny szamańskie, didgeridoo, gitary, charango etc. przeniesiemy się w kojącą przestrzeń, otuleni harmonijnymi wibracjami. Do przestrzeń serca, na lądy starożytnej Atlantydy, do Nepalu i Amazońskiej Dżungli, w otchłanie oceanów, po tęczy dźwięków daleko w odległe przestrzenie kosmiczne. Do początku i samego kresu świadomości. Z psychodelicznego chaosu porządku ku dynamicznej spokojnej ciszy.

Prócz muzykoterapii dogłębnie – komórkowej ( medycyna wibracyjna ) doświadczymy aromaterapii, litoterapii, chromoterapii, energoterapii. Posługując się intencją, doświadczalnie przemierzymy ścieżkami własnej wewnętrznej prawdy, uwalniając się od wszystkiego co oddala nas od – bycia sobą – naszej boskiej istoty.

Przebywanie w przestrzeni tych uzdrawiających na każdym poziomie wibracji to prawdziwy dar dla siebie, wspaniała inwestycja w przemianę.

soundlove medicine_seans elaksacyjny

Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe,wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa) zbalansuje oraz oczyści. Ten czas jest dla Ciebie – podaruj go sobie.

W czasie koncertu uczestnicy leżą w wygodnych pozycjach, poddając się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej, która usuwa zmęczenie, regeneruje oraz odświeża ciało i umysł. Odpowiednio dobrane delikatne i odprężające dźwięki, kolory oraz kompozycje zapachowe wprowadzają w stan swoistego półsnu, zapewniając głęboki relaks i wyciszenie.

Masaż dźwiękiem wspiera: – szybsze osiąganie stanu głębokiego odprężenia, w którym dźwięk ułatwia rozbudzanie i przywracanie wrodzonego zaufania do naturalnych procesów życia; – łatwiejsze uwalnianie od problemów natury emocjonalno-mentalnej; – zmniejszanie napięcia fizycznego, psychicznego, szybsze usuwanie blokad dzięki wprowadzaniu w stan głębokiego odprężenia i uspokojenia; – wytworzenie za pośrednictwem muzyki równowagi pomiędzy sferą przeżyć emocjonalnych a procesami fizjologicznymi; – harmonizowanie organizmu na poziomie komórkowym i energetycznym; – ma pozytywnie umacniający wpływ na poczucie własnej wartości, kreatywność i moc twórczą; – wzmacnianie sił samo uzdrawiających i odzyskanie radości życia; – całościowe odprężające i harmonizujące oddziaływanie na ciało, umysł oraz sferę emocjonalną; – łatwiejsze uwalnianie od bólów i napięć natury typowo fizycznej, większe rozluźnienie ciała;

pokaż