Dzieci Gwiazd

Przyszliśmy na Ziemie i żyjemy wszyscy razem na jednej planecie. Mało ludzi zdaje sobie z tego sprawę, że każdy z nas pochodzi z innego poziomu świadomości,  z innej gwiazdy, z innego systemu planetarnego, czy zupełnie z innej galaktyki.. Każdy z nas ma swoją własną misję.

Poziomy kosmiczne posiadają inne promieniowanie i odmienną wibrację kosmiczną.Mamy poziomy o czystych i niezakłóconych energiach- wysokie i te niższe ciągle mniej doskonałe a najbliżej Ziemi jest poziom astralny, tz czwarty wymiar, gdzie znajduje się cały kosmiczny śmietnik. Dlatego my ludzie tak dalece różnimy się od siebie.

Każdy z nas nosi w sobie taką wibrację z jakiej przybył, jest częścią swojej ojczyzny-swojego wymiaru albo swojej gwiazdy. Coś podobnego jak na świecie rasy ludzi, narodowość, wspólna kultura, obyczaje,
podobieństwo – cechy genetyczne.

Na pierwszy rzut oka widać różnicę między grupami etnicznymi, człowiek biały, kolorowy, mówiący innym językiem, różnice w charakterze. Człowiek nosi w środku swoje własne ziarno- ziarno z kosmosu, z miejsca z którego przybywa. I to jego ziarno kiełkuje wśród nas na planecie Ziemi.

Rzadko ale zawsze na Ziemię przychodziły dusze wysoko zaawansowane, ze specjalną misją. Ludzie, którzy z wielkim poświęceniem służyli planecie Ziemia. Już wspominałam, żyjemy troszkę w dziwnych czasach, na Ziemię zaczyna dochodzić wyższe promieniowanie kosmiczne z planety Alcione (Plejady), nadciąga inne pole magnetyczne, potężne, najsilniejsze jakie zna kosmos. Niosące  Złoty Wiek, rozkwit piękna, miłości, dobroci i Wielkiego Bezinteresownego Miłosierdzia.  Nadchodzą piękne czasy, ale i niełatwe. Wszystko co piękne trzeba najpierw wypolerować- oczyścić, czasami w wielkim ogniu. Znamy obróbkę złota. To również czeka Ziemię i jej mieszkańców, oczyszczenie, transformacja i transmutacja,
czyli podniesienie do wyższych energii.

W związku z tym na Ziemi pojawiło się dużo wspaniałych dusz z wyższych wymiarów. Mają do wypełnienia swoją misję – niosą przesłanie i w swoim ciele bardzo wysokie światło (wibracje). Im z wyższego poziomu dusza przychodzi tym bardziej oddana dla swojej pracy, pełna miłości i miłosierdzia w służbie dla drugiego człowieka.

Dzieci gwiazd – jednoczą się dzisiaj ze sobą, poszukują własnych źródeł.
Pragną pomoc innym. Pracują z wielkim poświęceniem.

Po czym poznasz dziecko gwiazd z dalekich galaktyk?

– 65% to kobiety, 35% to mężczyźni,
– posiadają inne oczy, tzw. kocie oczy, zmienne jak kameleon,  b.często zielono-niebiesko-szare, ciężko ich określić,
– ludzie o wielkich sercach – charyzmatyków –
z dużym magnetycznym przyciąganiem,
– b. wrażliwi na pola elekromagnetyczne,
– posiadają niższą temperaturę ciała,
– często zapadają na choroby przewlekle, najwięcej zatok, i gardła.
– posiadają inny układ żeber i znamiona, znaki z którymi już się rodzą,
– b. wrażliwi na dźwięk, światło, odór,
– mają problemy ze swoimi stawami – opuchnięte -obolałe,
– zwalczają sami najcięższe swoje choroby,
– uwikłani są w całe serie wypadków i okaleczeń. Emocjonalne,
– czują własną misję,
– mają wspaniałe wyczucie prawd kosmosu,
– b. często z powodu zachwiania równowagi hormonów w ich ciele,
cierpią na depresję,
– wierzą głęboko, że nie pochodzą z tej planety i czują swoje rodzinne źródło,.
– od wczesnej młodości mają doświadczenia mistyczne,
są bardziej religijni, wierzący w Boga.
– posiadają zdolności telepatii między sobą,
przyciągają się nawet z dalekich odległości,
– telepatycznie komunikują się ze swoim wyższym źródłem i stamtąd czerpią telepatycznie mądrość,
– często przeżywają OBE,
– wierzą w cuda,
– ich zachowanie przez całe życie wygląda jak małego dziecka, wiecznie radośni i pełni humoru, zachowują się jak elfy, lubią kolorowe ubrania, kamienie szlachetne, kochają przyrodę, zwierzęta, a te lgną do nich,
– wierzą w reinkarnację,
– mają pamięć poprzednich wcieleń i żyć równoległych na tej Ziemi,
– posiadają zdolności uzdrawiające-wyższe wibracje ciała,
– zdolności przewidywania i  przepowiadania przyszłości,
– prorocze sny,
– widzą aurę.

Jakie lubisz kolory ?
Jakie kamienie szlachetne?
Jaki masz kolor oczu?
Lubisz koty?
Kochasz spokojną muzykę?
Czy masz wspomnienia z Plejad ? a może z innej planety?
Czy lubisz zwiedzać starożytne ruiny?
Czy fascynuje cię archeologia?
Czy znasz symbole i znaki?
Czy lubisz podrożować?
Czy kochasz przyrodę i zwierzęta?
A czy one ciebie lubią?

  A jak ty się czujesz na planecie Ziemi – może jesteś samotny, niedoceniany…?

Dzieci gwiazd – dusze z innych galaktyk, z dalekich gwiazd licznie przybyły w tych czasach na daleki ziemski plan- na Planetę Gaja. Wiele z nich pochodzi z wysokich gwiezdnych i anielskich Hierarchii. Przyszli na Ziemie voluntary. Żyją jak wszyscy normalni ludzie objęci amnezją i w tym czasie odłączeni od swoich rodzinnych żrodeł.

Niosą pomoc, radość, miłość i pracują z dużym poświeceniem aby wypełnić własną misję. Nie ważne dla nich ich prywatne życie. Dzieci gwiazd, wspaniałe wyższe dusze niosące na Ziemię światło, miłość i wielkie miłosierdzie. Obudzą w sercach innych wyższe cele, podniosą do gory świadomość wielu. W nadchodzącej epoce będą naszymi nauczycielami i wniosą w ludzkie życie odmienne ideały.

Pierwszą grupą, ktora już masowo napływa na Ziemię są Dzieci Indygo a za nią już się pojawiają jeszcze wyżej rozwinięte dusze tzw. „Kryształ”.

Dzieci Indygo

Charakteryzuje ich aura w kolorze indygo (odcień ciemnego granatu) odbicie tego koloru od trzeciego oka, wyższy rozwój szóstej czakry. Głębokie spirytualne wnętrze, wielka intuicja i zdolności medialne. Są dziećmi bardzo nadpobudliwymi ze względu na wysoko rozwinięty układ nerwowy, tzw.” żywe srebro” Wielokrotnie sprawiają opiekunom wiele problemów wychowawczych. Tak samo zachowują się dzieci Kryształ..

Dzieci Indygo nie są pionierami dzisiejszych czasów, pojawiły się na Ziemi ok 100 lat temu. Dużo ich narodziło się w czasie II wojny światowej, w latach 70 i 80 -tych. Dzisiaj mają po 20, 30 i więcej lat. Jednak pomnożyła się ilość ich narodzin po roku 1992 i nadal nadciąga ich cała fala. Indygo posiadają srebrne promienie, które rozwijają intuicję, usuwają blokady, otwierają na głęboką mądrość. Mają zdolności uzdrawiania natury i Ziemi. Świadomość Indygo otwiera wyższy wymiar, na poziomie Kryształ.Świadomość Kryształ zaczyna się na poziomie 7-mym, pełne ich otwarcie jest na poziomie 9-tym. Na tym poziomie uzyskują już galaktyczną świadomość i po połączeniu się z promieniami złotymi osiągają pełną Uniwersalną Świadomość.

Dzieci Kryształ

  Ich ciała subtelne wyglądają  niczym przez kryształ przepuszczone światło rozbijające się na 7-dem promieni i tworzące tęczę. Odbicie od czakry 7-dmej czystego białego światła z tęczowym zabarwieniem, pochodzącym od wszystkich już właściwie wybalansowanych czakr. Pełna harmonia.

Kryształ są podzielone na dwie grupy:

  1. Która narodziła się jako Indygo i już przeszła swoją transmisję – transformację do ciała subtelnego ” Kryształ” tutaj na Ziemi tzw. osiągnęli drogą transformacji i transmutacji wysoki poziom spirytualny, przenieśli się w wyższe pole świadomości,przebudzili się do Świadomości Chrystusa.2. Która urodziła się jako dzieci już o tych wysokich wibracjach kosmicznych. W swoim czasie budzą się zupełnie, niespodziewanie, jest to drastyczna i gwałtowna przemiana.
    Natychmiast rozpoznają swoją tożsamość.

Dzieci Kryształ od wczesnego dzieciństwa hipnotyzują nas spojrzeniem, są jak na swój wiek bardziej rozwinięte, zwracają na siebie uwagę, mają magnetyczne przyciągania innych, często bardzo nieśmiałe i tacy już jako dorośli pozostają do końca życia, widzą aurę i świat aniołów. Mimo swojej nieśmiałości łatwo nawiązują kontakty. Są bardzo komunikacyjne i bardzo wrażliwe na nieuczciwość, manipulację i krzywdę innych.Szybko wyczuwają, że osoba dorosła ich oszukuje, wtedy potrafią mocno dokuczyć. Ta cecha pozostaje w nich na zawsze, nie łatwo nimi manipulować.

Posiadają zdolności telepatyczne, szybko precyzują myśli i łatwo je przekazują. Inaczej słyszą dźwięki, często trafiają do specjalistów – diagnozowani jako osoba z autyzmem. Posiadają zmysły filozoficzne, obdarzone w spirytualne dary; prorokowanie, przepowiadanie snów, uzdrawianie, łatwy kontakt z naturą. Obie te grupy zaliczają się do dzieci gwiazd. Dzieci Kryształ przychodziły na świat w każdej epoce ale niezmiernie rzadko.

Dzieci Indygo wywodzą się z 5-tego wymiaru. Kryształowe -z 6-tego i wyższych. Zazwyczaj normalni ludzie są na poziomie wymiaru trzeciego i czwartego,
tych niższych solarnych.

Dzieci Kryształ rodzą się ze złotymi promieniami, najczęściej przychodzą z 6-tego wymiaru – Świadomości Chrystusa. Bardzo szybko wzrastają do wymiaru 9-tego na poziom pełnej Świadomości Chrystusa i szybko przechodzą do wymiaru 13-nastego,
gdzie łączą się ze Świadomością Kosmiczną tzw. Świadomością Uniwersalną. Większość z nich trzyma promienie złote i magenta (fuszja). Widać w ich aurach kolory czerwone – złote zmieszane z magentą.

W pełni rozwinięci „Kryształ” to tzw. Tęczowy Kryształ, w ich kolorze aury pojawiają się wszystkie barwy tęczy, są już przyłączone do 13- tego wymiaru. Przeważnie przychodzą  na Ziemię ze wszystkimi swoimi zdolnościami i w swoim czasie szybko otwierają się na planecie Ziemia do swoich pełnych możliwości i są natychmiast gotowi
do wypełnienia swojej misji.

Ich złote promienie wychodzą mocno z ich 8-mej czakry, która jest w pełni rozwinięta. W ich aurach można znaleźć kolor złoty, pomarańczowy, żółty, rubinowy, magenta, fiołkowy, zielony, niebieski. Jednak dominuje kolor złoty. Te dusze przekroczyły wszystkie wymiary, są ponadczasowe,
silnie połączone ze światem anielskim.

Kolor czerwono – złoty symbolizuje spirytualne zjednoczenie.
Kolor złoty – głęboka wiara, mądrość, chwała, osiągnięcie najwyższych prawd, najwyższa kosmiczna miłość.
Kolor złoty powleczony rubinem – Boska mądrość, pokój, odrodzenie, te promienie wynoszą na wyższe poziomy Świadomości Chrystusa.
Kolor magenta
 – wysokie zdolności spirytualnego uzdrawiania przez modlitwę.
Pomarańczowy – mądrość, ambicja, kariera, stymuluje te energie.
Żółty – radość ,optymizm, odkrywa na  nowo życie.
Zielono żołty – uzdrowiciel,
Oliwkowy – wrodzona mądrość,
Niebieski – uzdrowiciel, nadzieja, spokój, wyciszenie, komunikacja,
otwieranie się zdolności medialnych.
Turkusowy
 – przebudzenie.
Fiołkowy -przebudzenie, spirytualna wiedza dotycząca 
egzystencji we wszechświecie.
Ciemny fiolet
 – honor, spirytualne prawdy.
Biały – wiara, czystość, perfekcja, oświecenie, szczęśliwość,

Boska Chwała, poszukiwacz prawdy.

Kiedy dusza już raz osiągnie ten poziom pozostaje w nim na zawsze, budzi się głęboko spirytualnie i przybiera boską naturę. Na 13-stym poziomie są już Master tzn, Boskiej Twórczej Esencji. Dzieci gwiazd noszą też nazwę „Magiczne Dzieci”

Dzieci Rubinowego Promienia:

tak zwane, Dzieci Słońca -Dzieci pokoju. Przychodziły na Ziemię już nieraz w bardzo zamierzchłych czasach. Były na Ziemi Mu, w Lemurii, na Atlantydzie i w czasach nowożytnych.

Są pomocnikami Chrystusa.

Trzymają w ręku potężne Światło – promienie rubinowe, fioletowe i złote. Niosą na Ziemię pokój, oświecenie i pomoc. Pomagają innym mniej doskonałym duszom zakotwiczyć się w Świadomości Chrystusa. Ta grupa Dzieci Gwiazd masowo jest otwierana właśnie teraz!

Jezus Chrystus:

„…wy moje dzieci pomożecie ocalić świat. Wysyłam wam Światło – Promienie rubinowe, fioletowe i złote. Otwórzcie nimi drzwi wszystkim biednym i bezdomnym…”

Żródło : https://www.vismaya-maitreya.pl

pokaż