Masaż Tantryczny

Święty Tantryczny Masaż ( w zasadzie grupa masaży energii seksualnej) jest uhonorowaniem całego ciała, duszy i zmysłów. Jest starożytną praktyką świątynną, która prowadzi do odnalezienia i doświadczenia naszej boskiej doskonałości. Jest harmonijnym i pełnym zjednoczeniem duchowości z intymnością, ciała ze świadomością, boskości z fizycznością.
Jest bramą do doświadczenia pełni spełnienia i rozpłynięcia się w zmysłowej, radosnej błogości.
Jest obudzeniem i wzniesieniem naszej energii życiowej – seksualnej, rozprowadzeniem jej po całym ciele i rozpieszczaniem duszy na bardzo głębokim poziomie odczuwania, przeżywania i spełnienia. I choć masowane jest całe ciało, nie jest to masaż erotyczny w tradycyjnym pojęciu. Nie służy zaspokajaniu indywidualnych potrzeb, a skierowaniu energii seksualnej do serca i całego naszego ciała, by zasilić organizm i pokazać zmysłowość w nowy i niestandardowy sposób.
Masaże tantryczne powstawały w czasach i w społecznościach, gdzie seksualność była szanowana, traktowana naturalnie i z ogromnym szacunkiem do ciała. Była Złotym Lotosem, najgłębsza modlitwą, dzięki której człowiek mógł osiągać mistyczne stany duchowe, dostępować transcendencji i jednoczyć się z całym istnieniem. I to, w jaki sposób dane społeczeństwo traktowało kobiecość i męskość, czy w szerszym rozumieniu kobiety i mężczyzn, przejawiało się i obecnie również przejawia się w tym, w jaki sposób mówiło się w nim o męskich i żeńskich miejscach intymnych. W starożytnych Indiach, gdzie seksualność była czczona i szanowana jako nasza najgłębsza esencja, duma, radość i pełny potencjał człowieka, intymne części ciała określano wzniośle, poetycko i pięknie, bez wulgarności i podmiotowości charakterystycznej dla naszych współczesnych czasów.

Najważniejsze korzyści płynące z tantrycznego masażu:

Uwalnia napięcia i stresy, likwiduje blokady wewnętrzne w ciele i świadomości, głęboko relaksuje i rozluźnia ciało, otwiera i wznosi energię, wyzwala wewnętrzną moc i siłę, otwiera radość i witalność, wzmacnia wrażliwość, wzmacnia poczucie własnej wartości i piękna, odmładza ciało , otwiera zmysłowość i czułość, wzmacnia odczuwanie przyjemności w życiu intymnym, uzdrawia emocjonalność, uzdrawia seksualność, uczy kochać siebie, wzmacnia poczucie integracji z otaczającym światem, wzmacnia poczucie integracji z własnym wnętrzem, wspomaga uzdrowienia relacji z bliskimi, pomaga w podejmowaniu decyzji, uzdrawia negatywne doświadczenia i przeżycia, uzdrawia depresje i lęki, uwalnia od wyuczonych schematów i negatywnych wzorców, otwiera na życie w miłości.

Ceremonia Tantrycznego Masażu:

Rytuał masażu odbywa się na pierwszej sesji na stole do masażu przy kolejnych na obszernym, wygodnym materacu, by zapewnić komfort i relaks zarówno osobie masowanej, jak i dającej masaż. Ciało jest namaszczane ciepłym, naturalnym olejem z aromatycznymi esencjami i masowane według przebiegu połączeń energetycznych i ruchu energii w ciele. Nie jest więc tradycyjnie rozumianym masażem relaksacyjnym, a techniką prowadzenia energii w ciele, transportowania jej i rozprowadzania na całe ciało w harmonii i całkowitym balansie. Taki masaż rozpuszcza wszelkie blokady, otwiera serce, bardzo głęboko wycisza i daje poczucie niezwykłej, głębokiej przyjemności.
Tradycyjna sesja obejmuje olejowy masaż całego ciała, ze szczególnym uhonorowaniem miejsc intymnych. Dla wielu kobiet i mężczyzn jest to niezwykłe i poruszające doświadczenie. Podczas tantrycznych spotkań nic i nigdy nie dzieje się na siłę, sesje prowadzone są w atmosferze spokoju, zaufania i pełnego szacunku dla własnych potrzeb i osobistych granic.
Ta głęboka zmysłowość jest poprzedzona energetycznym oczyszczeniem, harmonizacją czakramów, nauką głębokiego relaksu, tantrycznego oddechu i otwarciem połączeń energetycznych w ciele, by wzmocnić odczuwanie, energetyczność, wrażliwość, zmysłowość, miłość i jak najpełniej przyjąć dary masażu. Najpełniejsze doświadczenie wewnętrznej głębi i transformacji jest osiągane, gdy osoba masowana całkowicie odda się w moje ręce i w pełni otworzy się na przyjmowanie i otrzymywanie. Zachęcam również do skorzystania z kilku sesji masażu w regularnych odstępach czasu – najlepiej co 2 tygodnie, lub raz w miesiącu, bo każdy kolejny masaż sięga głębiej w energii i otwiera kolejne poziomy duszy, a regularność praktyk wzmacnia doznania i utrwala efekty.

MASAŻ TANTRYCZNY NIE JEST MASAŻEM EROTYCZNYM!!!

MASAŻ TANTRYCZNY

2h – 350 pln , 3h – 450