Lomi Lomi

Masaż Lomi lomi wywodzi się z Hawajów. Dawniej wykonywany był przez kahunów, czyli kapłanów Hawajskich. Przez stulecia wiedza kahunów była do dyspozycji niewielkiego grona wtajemniczonych osób. Pod koniec ubiegłego wieku Hawajczycy zaczęli przekazywać swą wiedzę dalej. Dzięki temu wspaniałemu gestowi Kahunów możemy korzystać ze starożytnych technik masażu lomi lomi.
Masaż Lomi Lomi likwiduje stres emocjonalny i jego objawy w ciele (bóle głowy, ucisk w gardle, bóle brzucha, nerwowość). Rozluźnia, relaksuje i odpręża. Uwalnia umysł od złych traum i negatywnych emocji. Pozwala skoncentrować się na byciu „tu i teraz”. Wyzwala pozytywną energię, przywraca radość życia, wnosi do świadomości akceptację siebie i otaczającego nas świata. Daje uczucie błogości i lekkości, ustanawia równowagę między ciałem, duszą i umysłem. Przywraca poczucie pewności siebie i otwartości wobec przyszłych zdarzeń, przez co ułatwia proces transformacji siebie i podejmowania decyzji.
Masaż ten wykonuję się tradycyjnie olejem kokosowym. Każda sesja odbywa się przy muzyce hawajskiej lub relaksacyjnej. Masaż charakteryzuję się dużą płynnością i harmonią wykonywanych ruchów.
Masaż hawajski jest niezwykle przyjemną i efektywną formą masażu. Podczas sesji można doświadczyć głębokiej relaksacji oraz uzdrowienia. Przy lomi lomi bardzo ważna jest intencja osoby masowanej. Warto skupić uwagę na aktualnych potrzebach ciała i ducha, marzeniach lub celach które chcielibyśmy osiagnąć.
Zabieg ten pomaga w manifestacji intencji.
Lomi lomi to nie tylko zwykły masaż. Jest to doświadczenie, które poszerza horyzonty świadomości duchowej oraz cielesnej.
Pozwala pokochać swoje ciało i całą swą istotę, taką jaką jest!

„Aia ke ola i ka po” – zdrowie i pomyślność pochodzą z wnętrza !

Masaż ten wykonywany jest z użyciem ciepłych olejków, dzięki czemu oddziałuje na ciało i zmysły. Charakteryzuje się płynnymi ruchami dłoni i przedramion. Techniki przypominające fale oceanu wykonuję się od pleców aż do stóp w rytm muzyki hawajskiej. Seans ma charakter wyjątkowej ceremonii, podczas której łączę uzdrawiającą moc dotyku, ciepła, olejów, muzyki i tańca, aby uwolnić ciało osoby masowanej od napięć, jej umysł od złych emocji i przywrócić równowagę energetyczną. Masowane jest całe ciało z wyjątkiem miejsc intymnych, które są zakryte przez cały czas trwania masażu.

Lomi lole
2 godz. – 200pln

Masaż wykonywany jest bez oleju. Osoba otrzymująca zabieg, pozostaje w wygodnym, przewiewnym ubraniu. Techniki lomi lole zawierają dużo ucisków i ugniatań. Podczas masażu następuję głębokie oddziaływanie na tkanki mięśniowe oraz rozciagnięcie stawów. Zabieg zawiera elementy strechingu. Siła masażu jest dostosowana do indywidualnych potrzeb .