Przewiń przełącznik

Ceremonia dźwięku

KĄPIEL W POZYTYWNYCH WIBRACJACH, MUZYCZNY SATSANG Z JEDYNYM PRAWDZIWYM NAUCZYCIELEM / UZDROWICIELEM W TOBIE

Naturoterapeutyczna Sesja
Muzyczno-Medytacyjna
( muzykoterapia dogłębnie-komórkowa )

Czy masz ochotę zrelaksować się i odreagować stresy dnia codziennego? Czy chciałabyś/-byś dotknąć uczuć, do których nie masz stałego dostępu?
Obiektywnie obserwować Tu i Teraz?
Jeżeli tak to zapraszam DO UZDRAWIAJĄCEJ PRZESTRZENI – DOŚWIADCZENIA MOCY JAKĄ EMANUJĄ: CZAKRALNE MISY KRYSZTAŁOWE, KOSMICZNY HANG, RURY PLANETARNE, LIRA KRYSZTAŁOWA, KAMERTONY TERAPEUTYCZNE ORAZ INNE WIBRACJE MAGICZNYCH INSTRUMENTÓW strojonych w naturalnej skali  432Hz , Solfeggio

Dzięki sprzyjającym kameralnym warunkom – bezpiecznej przestrzeni serca – którą wspólnie wytworzymy – z wykorzystaniem CZĘSTOTLIWOŚCI REKONEKTYWNYCH, uzdrawiających terapeutycznie wibracji, oraz dobrodziejstwu chromoterapii, aromaterapii, litoterapii – w finale – energo i muzykoterapii dogłębnej komórkowej zaprogramujemy kryształy na oczyszczenie i zharmonizowanie centr energetycznych i odpowiadających im organów fizycznych oraz wzmocnienie mocy.

Posługując się intencją przemierzymy ścieżkami własnej wewnętrznej prawdy, uwalniając się od wszystkiego co oddala nas od – BYCIA SOBĄ – naszej boskiej istoty.
Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe,wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa) zbalansuje oraz oczyści.
Ten czas jest dla Ciebie – podaruj go sobie

KAŻDE SPOTKANIE MA SWÓJ  TEMAT PRZEWODNI
ORAZ INTENCJĘ

np:
Praca z intencją
Harmonia systemu energetycznego ( oraz „praca” z konkretnym czakramem )
Przeprogramowanie ograniczających przekonań
Spotkanie z Przewodnikiem Duchowym
Bliżej Siebie
Kundalini
Pomyślność i Obfitość
Być sobą
Tu i teraz
Egzorcyzmy
Programowanie Intencji Noworocznej
itp.

szlaczek

Ceremonia dzwieku

Uniwersalnie wygląda to następująco:
Wspólną podróż zaczniemy od wprowadzenia w medytację i uwolnienia energii emocji oddzielających nas od Bycia Sobą.
Pracując u podstawy, podążając poprzez centra energetyczne, przestrzeń serca ku górze, połączymy to co Ziemskie z tym co Boskie.
Intencjonalnie zrównoważymy energię w czakrach i w odpowiadającym im organach fizycznych.
Stworzona podczas tego muzycznego spotkania wibracja Miłości zharmonizuje i uzdrowi Nas na poziomach ciała, umysłu i ducha.

 

szlaczek-1337952910

Technika trasowego bębnienia wywodząca się z szamańskich tradycji obecnych niemal w każdym zakątku ziemi, w „zachodnim” kontekście kulturowym jest praktyką służącą poznawaniu wewnętrznych poziomów siebie. Za sprawą rytmicznych dźwięków bębna świadomość „rozluźnia się”, a w sprzyjających warunkach udaje się w podróż.

Dźwięk jest wierzchowcem, a kierunek wyznacza intencja oraz szeroki kontekst punktu, w którym dana osoba się znajduje w swojej podróży przez misterium życia. Bęben to narzędzie, które pomaga usłyszeć rytm własnego serca, a zatem i rytm wszechświata.
Proces ten jest wpleciony w prostą ceremonię, która służy przygotowaniu właściwej – sprzyjającej czasoprzestrzeni. Transowe bębnienie, w tym kontekście może służyć nie tylko wewnętrznej podróży, wyłanianiu się wizji i pozyskiwaniu informacji, ale także jako praktyka koncentracji i wyciszenia myśli, a na poziomie fizyczny jako „kąpiel” lub masaż wibracjami emanującymi z bębna. W szerszym kontekście jest to krok ku głębszej synchronizacji z cyklami natury, których księżyc jest wspaniałą manifestacją i inicjatorem.

IMG_5918a

Serdecznie zapraszam na cykl Ceremonii Dźwięku podzielonych na dwie kategorie: – PODRÓŻ PRZEZ SYSTEM ENERGETYCZNY – MEDYTACJA Z UZDRAWIAJĄCYMI WIBRACJAMI oraz celebrując czas nowiu i pełni księżyca. PODRÓŻ PRZY BĘBNIE SZAMAŃSKIM CEREMONIA KAKAO – CEREMONIA RAPE  Aktualne informacje dot. powyższych wydarzeń na fanpage SoundLoveMedicine  Tutaj Kalendarium spotkań.

Ceremonia dzwieku

Proponuję swobodne, wygodne ubranie; dla własnej wygody kocyk do przykrycia, matę do leżakowania.
Można zabrać własne „przedmioty mocy” oraz świece która zapłonie z wybraną intencją.

Po Ceremonii Dźwięku istnieje możliwość zakupu autorskich płyt przepełnionych uzdrawiającą mocą dźwięków: w
Przestrzeń dźwięku

Podczas wizyty w danej miejscowości możliwym jest po wcześniejszym kontakcie skorzystanie z dobrodziejstw szerokiej palety uzdrawiających zabiegów/masaży.

JAKIE SĄ KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA W SESJI?
U zdrowego człowieka medytacja i masaż dźwiękiem wspiera rozwój harmonii wewnętrznej oraz wzmacnia siły i energie potrzebne do realizowania zadań w codziennym życiu. Stymulowana jest również kreatywność i wszelkie twórcze siły. Natomiast w przypadku choroby masaż dźwiękiem pomaga przy dolegliwościach natury fizycznej, psychicznej i umysłowej oraz uwalnia od stresu i lęków.

masaż dźwiękiem wspiera:
– szybsze osiąganie stanu głębokiego odprężenia, w którym dźwięk ułatwia rozbudzanie i przywracanie wrodzonego zaufania do naturalnych procesów życia;
– łatwiejsze uwalnianie od problemów natury emocjonalno-mentalnej;
– zmniejszanie napięcia fizycznego, psychicznego, szybsze usuwanie blokad dzięki wprowadzaniu w stan głębokiego odprężenia i uspokojenia;
– wytworzenie za pośrednictwem muzyki równowagi pomiędzy sferą przeżyć emocjonalnych a procesami fizjologicznymi;
– harmonizowanie organizmu na poziomie komórkowym;
– ma pozytywnie umacniający wpływ na poczucie własnej wartości, kreatywność i moc twórczą;
– wzmacnianie sił samo uzdrawiających i odzyskanie radości życia;
– całościowe odprężające i harmonizujące oddziaływanie na ciało, umysł oraz sferę emocjonalną;
– łatwiejsze uwalnianie od bólów i napięć natury typowo fizycznej, większe rozluźnienie ciała;

W czasie spotkania medytacyjnego prócz muzykoterapii dodatkowym dobrodziejstwem jest aromaterapia, litoterapia i chromoterapia.

W czasie koncertu uczestnicy leżą w wygodnych pozycjach, poddając się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej, która usuwa zmęczenie, regeneruje oraz odświeża ciało i umysł. Odpowiednio dobrane delikatne i odprężające dźwięki, kolory oraz kompozycje zapachowe wprowadzają w stan swoistego półsnu, zapewniając głęboki relaks i wyciszenie.

NIECH CEREMONIA TRWA!!!
KAŻDA CHWILA JEST ŚWIĘTOŚCIĄ

Houk!
Aho!
Amen
Namaste

pokaż