Przewiń przełącznik

Ceremonia dźwięku

KĄPIEL W UZDRAWIAJĄCYCH WIBRACJACH MUZYCZNY SATSANG Z JEDYNYM PRAWDZIWYM NAUCZYCIELEM / UZDROWICIELEM W TOBIE

Czy masz ochotę zrelaksować się i odreagować stresy dnia codziennego? Czy chciałabyś/-byś dotknąć uczuć, do których nie masz stałego dostępu? Obiektywnie obserwować Tu i Teraz? Jeżeli tak to zapraszam DO UZDRAWIAJĄCEJ PRZESTRZENI – DOŚWIADCZENIA MOCY JAKĄ EMANUJĄ: CZAKRALNE MISY KRYSZTAŁOWE, KOSMICZNY HANG,RURY PLANETARNE, KAMERTONY TERAPEUTYCZNE ORAZ INNE WIBRACJE MAGICZNYCH INSTRUMENTÓW. Serdecznie zapraszam na cykl Ceremonii Dźwięku podzielonych na dwie kategorie: – PODRÓŻ PRZEZ SYSTEM ENERGETYCZNY – MEDYTACJA Z UZDRAWIAJĄCYMI WIBRACJAMI oraz celebrując czas nowiu i pełni księżyca. PODRÓŻ PRZY BĘBNIE SZAMAŃSKIM CEREMONIA KAKAO – CEREMONIA RAPE  Aktualne informacje dot. powyższych wydarzeń na fanpage SoundLoveMedicine  Tutaj Kalendarium spotkań.

Dzięki sprzyjającym warunkom – bezpiecznej przestrzeni serca – którą wspólnie wytworzymy – z wykorzystaniem CZĘSTOTLIWOŚCI REKONEKTYWNYCH, uzdrawiających terapeutycznie wibracji, oraz dobrodziejstwu chromoterapii, aromaterapii, litoterapii – w finale – energo i muzykoterapii dogłębnej komórkowej zaprogramujemy kryształy na oczyszczenie i zharmonizowanie centr energetycznych i odpowiadających im organów fizycznych oraz wzmocnienie mocy.

Posługując się intencją przemierzymy ścieżkami własnej wewnętrznej prawdy, uwalniając się od wszystkiego co oddala nas od – BYCIA SOBĄ – naszej boskiej istoty. Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe,wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa) zbalansuje oraz oczyści.
Ten czas jest dla Ciebie – podaruj go sobie

KAŻDE SPOTKANIE MA SWÓJ  TEMAT PRZEWODNI
ORAZ INTENCJĘ

np:
Praca z intencją
Harmonia systemu energetycznego ( oraz „praca” z konkretnym czakramem )
Przeprogramowanie ograniczających przekonań
Spotkanie z Przewodnikiem Duchowym
Bliżej Siebie
Kundalini
Pomyślność i Obfitość
Być sobą
Tu i teraz
Egzorcyzmy
Programowanie Intencji Noworocznej
itp.

szlaczek

Ceremonia dzwieku

Uniwersalnie wygląda to następująco:
Wspólną podróż zaczniemy od wprowadzenia w medytację i uwolnienia energii emocji oddzielających nas od Bycia Sobą.
Pracując u podstawy, podążając poprzez centra energetyczne, przestrzeń serca ku górze, połączymy to co Ziemskie z tym co Boskie.
Intencjonalnie zrównoważymy energię w czakrach i w odpowiadającym im organach fizycznych.
Stworzona podczas tego muzycznego spotkania wibracja Miłości zharmonizuje i uzdrowi Nas na poziomach ciała, umysłu i ducha.

Jeśli taka jest Twoja wola:
Poznasz uniwersalne lekarstwo na powszechne dolegliwości –
wprowadzę Cię w technikę Anapana –  początek drogi Medytacji Vipassana.
Dam Ci proste narzędzie do pracy z trudnymi emocjami.
Uświadomisz sobie moc intencji.
Doświadczysz  jak przebaczanie uzdrawia otwierając serce na wdzięczność i miłość.

szlaczek-1337952910

Technika trasowego bębnienia wywodząca się z szamańskich tradycji obecnych niemal w każdym zakątku ziemi, w „zachodnim” kontekście kulturowym jest praktyką służącą poznawaniu wewnętrznych poziomów siebie. Za sprawą rytmicznych dźwięków bębna świadomość „rozluźnia się”, a w sprzyjających warunkach udaje się w podróż.

Dźwięk jest wierzchowcem, a kierunek wyznacza intencja oraz szeroki kontekst punktu, w którym dana osoba się znajduje w swojej podróży przez misterium życia. Bęben to narzędzie, które pomaga usłyszeć rytm własnego serca, a zatem i rytm wszechświata.
Proces ten jest wpleciony w prostą ceremonię, która służy przygotowaniu właściwej – sprzyjającej czasoprzestrzeni. Transowe bębnienie, w tym kontekście może służyć nie tylko wewnętrznej podróży, wyłanianiu się wizji i pozyskiwaniu informacji, ale także jako praktyka koncentracji i wyciszenia myśli, a na poziomie fizyczny jako „kąpiel” lub masaż wibracjami emanującymi z bębna. W szerszym kontekście jest to krok ku głębszej synchronizacji z cyklami natury, których księżyc jest wspaniałą manifestacją i inicjatorem.

Rapé jest legalna medycyna.To specjalna mieszanka tytoniu i ziół w formie sproszkowanej, którą wdmuchuje się do nosa za pomocą odpowiedniej rurki. Zabieg ten wprowadza w stan wewnętrznej ciszy, czyści kanały energetyczne, otwiera na przepływ energii do góry i przy okazji zabiera myśli. Proszek nie ma żadnych właściwości halucynogennych.

IMG_5918a

Zazwyczaj osoba, która przyjęła Rapé czuje się jak po półgodzinnej medytacji, w większym kontakcie ze sobą, z otaczającym światem i bez niepotrzebnego gadania w głowie. Rapé jest medycyną uzdrawiającą więc może wywołać również głębokie procesy wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Jak ze wszystkim, każdy doświadcza dokładnie tego co jest dla niego najlepsze w danym momencie.

Ceremonia dzwieku

**Bardzo proszę o dokonanie rezerwacji pod adresem e-mail: soundlovemedicine@gmail.com
w temacie: Ceremonia Dźwięku – (miejscowość )  – ( data ) pozostawiając jeśli to możliwe nr tel., ( pozwolę sobie poinformować sms w razie jakichkolwiek zmian ).

Proponuję swobodne, wygodne ubranie; dla własnej wygody kocyk do przykrycia, matę do leżakowania.
Można zabrać własne „przedmioty mocy” oraz świece która zapłonie z wybraną intencją.

Po Ceremonii Dźwięku istnieje możliwość zakupu autorskich płyt przepełnionych uzdrawiającą mocą dźwięków: w
Przestrzeń dźwięku

Podczas wizyty w danej miejscowości możliwym jest po wcześniejszym kontakcie skorzystanie z dobrodziejstw szerokiej palety uzdrawiających zabiegów/masaży.

JAKIE SĄ KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA W SESJI?
U zdrowego człowieka medytacja i masaż dźwiękiem wspiera rozwój harmonii wewnętrznej oraz wzmacnia siły i energie potrzebne do realizowania zadań w codziennym życiu. Stymulowana jest również kreatywność i wszelkie twórcze siły. Natomiast w przypadku choroby masaż dźwiękiem pomaga przy dolegliwościach natury fizycznej, psychicznej i umysłowej oraz uwalnia od stresu i lęków.

masaż dźwiękiem wspiera:
– szybsze osiąganie stanu głębokiego odprężenia, w którym dźwięk ułatwia rozbudzanie i przywracanie wrodzonego zaufania do naturalnych procesów życia;
– łatwiejsze uwalnianie od problemów natury emocjonalno-mentalnej;
– zmniejszanie napięcia fizycznego, psychicznego, szybsze usuwanie blokad dzięki wprowadzaniu w stan głębokiego odprężenia i uspokojenia;
– wytworzenie za pośrednictwem muzyki równowagi pomiędzy sferą przeżyć emocjonalnych a procesami fizjologicznymi;
– harmonizowanie organizmu na poziomie komórkowym;
– ma pozytywnie umacniający wpływ na poczucie własnej wartości, kreatywność i moc twórczą;
– wzmacnianie sił samo uzdrawiających i odzyskanie radości życia;
– całościowe odprężające i harmonizujące oddziaływanie na ciało, umysł oraz sferę emocjonalną;
– łatwiejsze uwalnianie od bólów i napięć natury typowo fizycznej, większe rozluźnienie ciała;

W czasie spotkania medytacyjnego prócz muzykoterapii dodatkowym dobrodziejstwem jest aromaterapia, litoterapia i chromoterapia.

W czasie koncertu uczestnicy leżą w wygodnych pozycjach, poddając się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej, która usuwa zmęczenie, regeneruje oraz odświeża ciało i umysł. Odpowiednio dobrane delikatne i odprężające dźwięki, kolory oraz kompozycje zapachowe wprowadzają w stan swoistego półsnu, zapewniając głęboki relaks i wyciszenie.

NIECH CEREMONIA TRWA!!!
KAŻDA CHWILA JEST ŚWIĘTOŚCIĄ

Houk!
Aho!
Amen
Namaste

We invite You to the meditative and relaxation concert of the healing sounds of HangPan, Cristal Bowl and other amazing instruments.

(more info)

We will start our journey from the introduction to the meditation and releasing the energy of emotions which separate us from our True Being. During this process we will be connecting the Human aspect with the Devine aspect by working with the basic level of our existence, going through the energetic centers, the space of heart and upwards.  The vibration of Love that is created during this musical meeting harmonizes and heals us on three levels: body, mind and spirit.

If you wish to do this:
You will learn about the universal cure for common disease – we introduce you into theAnapana technique – the beginning of the Vipassana Meditation.
We’ll give you an easy tool to work with difficult emotions
You’ll get the awareness of the power of intention
You’ll experience how the forgiveness heals and opens heart for love and gratitude.

LET THE CEREMONY GO ON!
EVERY MOMENT IS SACRED!

Houk!
Aho!
Amen
Namaste

pokaż
Free WordPress Themes, Find new Free Android Games at dlandroid24.com